سخنگوی ایران ایر: نخستین گروه حجاج بامداد فردا وارد کشور می شوندبه گزارش روز دوشنبه ایرنا، «شاهرخ نوش آبادی» اظهارداشت: عملیات بازگشت حجاج بیت الله الحرام به میهن اسلامی از روز 14 شهریور ماه آغاز می شود و به مدت 22 روز ادامه دارد.
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یادآورشد: در این مدت بیش از 86 هزار نفر حجاج ایرانی با پروازهای شرکت های هواپیمایی ‘ هما ‘ و سعودی به کشور مراجعت می کنند.
نوش آبادی درباره اطلاع رسانی این شرکت در طول مدت بازگشت حجاج به میهن اسلامی گفت: روابط عمومی این شرکت برای اطلاع رسانی به خانواده های حجاج گرامی که با پروازهای ‘هما’ به میهن باز می گردند، طبق سنوات هرساله در طول هفته و به صورت شبانه روز با شماره تلفن 46625151 پاسخگوی سوالات هموطنان درباره روز و ساعت پروازهای بازگشت حجاج با هواپیمایی جمهوری اسلامی خواهد بود.
به گزارش ایرنا، عملیات رفت زائران ایرانی از هشتم مرداد ماه آغاز و روز چهارم شهریورماه به پایان رسید و طبق برنامه عملیات بازگشت حجاج نیز از 14 شهریورماه آغاز می شود و تا چهارم مهرماه به پایان می رسد.
امسال بیش از 86 هزار زائر ایرانی از 20 فرودگاه کشور به مکه مکرمه و مدینه منوره اعزام شدند.
بنا بر اعلام امروز رییس سازمان حج و زیارت، بازگشت توام با سلامت همه حجاج ایرانی از منا به مکه مکرمه از دیروز آغاز شد و پروازهای بازگشت فرودگاه جده از فردا صورت می گیرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**1108**1561*1961* خبرنگار: ایرج منصوری*انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید