رسانه ها نقش موثری در جذب کمک های مردم و خیرین به نیازمندان دارندمحمدرسول شیخی زاده روز پنجشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج و دیدار و گفت و گو با خبرنگاران این رسانه اظهار کرد: کمیته امداد امام (ره) به عنوان یک نهاد انقلابی، رسالت دارد به نیازمندان و محرومان جامعه کمک کند و این خدمات و حمایت ها که در واقع دستاورد نظام و انقلاب است باید در جامعه اطلاع رسانی شود.
وی با بیان اینکه هم اکنون 60 هزار خانوار معادل هفت درصد جمعیت استان کردستان زیر پوشش کمیته امداد هستند، افزود: در این زمینه 2 درصد از میانگین کشوری بالاتر هستیم و باید برای حمایت از این نیازمندان و خودکفا شدن آنان تلاش بیشتری کنیم.
شیخی زاده تاکید کرد: در زمینه کمک به نیازمندان جامعه لازم است از تمامی ظرفیت های استان استفاده شود و در این میان رسانه ها نقش تاثیرگذاری دارند و می توانند با اطلاع رسانی هم جامعه را نسبت به خدمات این نهاد آگاه کرده و هم در ترغیب مردم به کمک به این نهاد موثر باشند.
وی با تقدیر از تعامل رسانه های استان با کمیته امداد در زمینه کمک به محرومان ابراز امیدواری کرد این کمک ها و حمایت های اصحاب رسانه بیش از گذشته باشد.
رئیس خبرگزاری ایرنا مرکز سنندج هم در این دیدار گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رسانه رسمی و متعلق به نظام و دولت تلاش می کند با صداقت کامل اطلاع رسانی های لازم را از خدمات دستگاه های اجرایی به مردم انجام دهد.
مجید سلیمانی افزود: وظیفه رسانه اطلاع رسانی دقیق و درست از خدمات و عملکرد دستگاه ها است و در این مسیر ایرنا با تمام توان آمادگی دارد کمیته امداد را در مسیر خدمت رسانی در جامعه کمک کند.
اکنون 60 هزار خانوار معادل هفت درصد جمعیت استان کردستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستن و بیش از 44 هزار خانوار از این تعداد کمک های ماهیانه و بیش از 13 هزار خانوار نیز از کمک های چند خدمتی این نهاد بهره مند می شوند.
خبرنگار: افسانه گلباغی**انتشار: سلیمانی
7348/9102انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید