برگزاری دومین دوره اردوهای دوستی هلال احمر در گلستانعاطفه کریمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دومین اردوهای دوستی ویژه دبیران برتر کانون‌ های دانش‌ آموزی هلال‌ احمر سراسر کشور در گلستان از تاریخ 21 مرداد لغایت 25 این ماه ویژه 147 نفر از دختران و از 25 لغایت 29 مرداد با حضور 147 نفر از پسران برگزار می‌ شود.
وی؛ هدف از برگزاری اردوهای دوستی را ایجاد نشاط اجتماعی برای نوجوانان بیان کرد و افزود: در طول برگزاری این اردو سه کارگاه آموزش تئوری و یک کارگاه شناخت تشکیلات دانش‌ آموزی برگزار خواهد شد.
به گفته وی؛ برای دانش آموزان شرکت کننده برنامه‌ های ویژه‌ ای از جمله آشنایی با روش‌ های کاهش مصرف آب، احترام به محیط‌ زیست و نحوه بهره‌ گیری از انرژی‌ های تجدید پذیر تدارک دیده‌ شده است.
وی تصریح کرد: تماشای آبشارها و مناطق طبیعی استان، آشنایی با سنت های اقوام گلستان، بازدید از آثار تاریخی و مذهبی نیز از برنامه‌ های در نظر گرفته‌ شده برای این دانش آموزان است.
استان مرزی گلستان واقع در شمال کشور از مناطق گردشگرپذیر کشور است، این استان یک میلیون و 869 هزار نفر جمعیت دارد که از اقوام ومذاهب گوناگون هستند.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید