بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد تفاهم امضا کردبه گزارش یکشنبه تارنمای بانک سپه، مدیرعامل بانک سپه در آیین امضای این تفاهم نامه گفت: انعقاد این تفاهمنامه فصل جدیدی برای بانک سپه در خدمت به محرومان است.
«محمدکاظم چقازردی» یادآوری کرد: شرکت های زیر مجموعه بانک سپه با مشارکت در طرح های عظیم ملی و مولد و راهبردی کشور، نقش فعال و اثر گذاری دارند.
وی تاکید کرد کمیته امداد امام خمینی (ره) به سمت خوداتکایی افراد می رود و در این مسیر، بانک سپه نیز در خدمت این نهاد انقلابی است.

** خودکفایی 18 هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد با کمک بانک سپه در برنامه پنجم
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در این آیین گفت: با حمایت بانک سپه در پنج سال گذشته بیش از 18 هزار خانوار به خودکفایی رسیدند.
«پرویز فتاح» افزود: پارسال سهم تکلیفی بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات 10 هزار میلیارد ریال بود که از محل آن به اجرای 76 هزار و 534 طرح کمک شد.
فتاح اعلام کرد بانک سپه در اجرای تبصره 26 قانون بودجه پارسال، 277 میلیارد ریال به 2 هزار و 83 طرح اشتغالزا پرداخت و از نظر درصد پرداختی به سهم تکلیفی، رتبه دوم را کسب کرد.
وی اعلام کرد بانک سپه برای عمل به برنامه پنجم توسعه کشور از سال 1390 تا 1395 با پرداخت 21 هزار و 320 میلیارد ریال تسهیلات، سبب شد 18 هزار و 243 خانوار به خودکفایی دست یابند.
به گفته وی، در سال 1396 سهم تکلیفی بانک ها 21 هزار میلیارد ریال و سهم بانک سپه یک هزار میلیارد ریال است.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد: پارسال 175 هزار نفر از پوشش این کمیته خارج شدند که 100 هزار خانوار از آنها، به دلیل اشتغالزایی های صورت گرفته خودکفا شدند.
فتاح از بانک خواست با پذیرش یک ضامن معتبر، برای اعطای تسهیلات تا سقف 20 میلیون ریال اقدام کند.
به گزارش ایرنا، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) نوزدهم مردادماه در سبزوار گفت: اعتبارات تسهیلات بانکی امسال این نهاد که 21 هزار میلیارد ریال تعیین شده، 2 برابر پارسال است.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام**2025*1961*دریافت: لیلا جودی**انتشار: مریم مسعودانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید