اختصاص سهم 30 درصدی در مناصب مدیریتی نشان دهنده جایگاه مهم بانوان در کشور استشهلا تاجفر روز دوشنبه در جمع مدیران و کارکنان زن اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی افزود: حفظ کرامت، عزت و عدالت جنسیتی مهمترین رویکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی در خصوص بانوان بوده که با این رویکرد، جایگاه ویژه زنان در این نظام به خوبی تثبیت شده است.
وی اظهار کرد: بانوان در ایران اسلامی دوشادوش مردان در ایجاد و توسعه زیر ساخت های اجتماعی و اقتصادی نقش موثری داشته اند.
وی بانوان را مهمترین و موثرترین قشر فرهنگساز در جامعه امروز عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به این امر می توان از ظرفیت بانوان در حفظ منابع طبیعی و توسعه این منابع خدادادی بیش از پیش بهره برد.
علی ابراهیمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی نیز در این دیدار با اشاره به عملکرد خوب بانوان این اداره کل گفت: بانوان در این نهاد نظیر مردان در راستای ارتقای فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی تلاش می کنند و در خصوص به کارگیری بانوان در این نهاد وضعیت مطلوبی را داریم.
به گزارش ایرنا، در ادامه این نشست بانوان شاغل در اداره کل منابع طبیعی مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.
معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده در نشست خبری 31 مرداد امسال از اختصاص سهم 30 درصدی برای بانوان طبق برنامه ششم توسعه و تا سال پایانی این برنامه خبر داده بود.
8137/2093 ** خبرنگار: سیده فاطمه سجادی ** انتشاردهنده: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید